یخچال دوقلوبخرم یا ساید

یکی از معضلات انتخاب برای خرید یخچال فریزر جدید ،گزینش مابین یخچال فریزرهای دوقلو یا ساید بای ساید می‌باشد.
در این خصوص چند دستورالعمل بسیار کاربردی تهیه شده تا شما دوست عزیز بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید:
۱ – اگر برای خرید جهیزیه مراجعه نموده‌اید ولی هنوز منزل خود را انتخاب نکرده‌اید یا از جای کابینت یخچال فریزر خود مطمئن نیستید، بسیار بهتر است خرید یخچال فریزر را تا زمان انتخاب منزل مناسب به تعویق بیندازید ولی اگر بر گرفتن یخچال مصر هستید، بهتر است که یخچال فریزر ساید بای ساید البته با حجم کمتر(۲۳تا ۲۸ فوت) خریداری نمایید. علت هم اینست که امروزه در اغلب آپارتمان‌ها بر اساس ساید بای ساید کابینت را طراحی می‌نمایند.

۲ – اگر از نظر جای کابینت دست تان باز است و محدودیتی بابت فضای اشغالی یخچال ندارید می‌توانید مابین گزینه های دوقلو و ساید هر کدام را که مایل هستید انتخاب نمایید. فضای موردنیاز برای یخچال فریزرهای دوقلو ۱۲۵ سانتی متر می‌باشد و برای یخچال های ساید بای ساید ۹۵ سانتی‌متر می‌باشد.

 

۳ – افرادی که وجود یخ‌ساز اتوماتیک و آبسردکن اتوماتیک و سیستم تصفیه آب برایشان مهم است بسیار شایسته تر است که ساید بای ساید را انتخاب نمایند زیرا اگر یخچال‌های ساده انتخاب نمایند بعدا از انتخاب خود پشیمان می‌شوند.

۴ – افرادی که حجم فریزر برایشان اولویت دارد و تصمیم ندارند که فریزر اضافی هم خریداری نمایند بهتر است یخچال فریزر دوقلو خریداری نمایند چون در غیر این‌صورت از حجم کم ساید بای ساید ناراضی خواهند بود.

 

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here