کیف زنانه خود را چگونه انتخاب کنیم؟

انتخاب کیف زنانه متناسب با فرم اندام

?خانم ‌های قدبلند و کشیده در مورد انتخاب کیف بسیار خوش ‌شانس هستند چرا که هر شکل و سبکی از کوله پشتی گرفته تا کیف‌های دستی بسیار شیک برای آنها مناسب است. در هرحال باید یک نکته مهم را رعایت کنند، اینکه کیف ‌های بسیار کوچک مناسب یک خانم‌ بلند قد نیست و بهتر است سراغ کیف ‌هایی با اندازه متوسط یا بزرگ با رنگ‌ و طرح جذاب بروند.

? خانم ‌های با قد کوتاه و اندام ریزه سراغ کیف ‌های بزرگ نروند چون باعث می ‌شود کوتاهتر‌ به نظر برسند. در انتخاب کیف ‌های دوشی و یا کیف ‌های دستی با بند بلند بهتر است بلندی کیف تا بالای باسن باشد.

 

? اگر فرم اندام شما گلابی شکل است باید کیف ‌های دوشی رنگارنگ و روشن در اندازه متوسط انتخاب کنید. بلندی بند کیف شما باید در حدی باشد که کیف دقیقا در راستای بازو یا کمی پایینتر قرار گیرد. کیف ‌هایی که در موازات باسن قرار بگیرند باعث می‌شوند اندام شما نامتعادل به نظر برسد. از کوله پشتی ‌های بزرگ و کیف ‌هایی با جرئیات مدرن اجتناب کنید.

?خانم ‌هایی با اندام سیبی شکل بهتر است کیف ‌دستی ‌های کوچک با بند کوتاه را فراموش کنند. اگر فردی با اندام سیب بخواهد توجه بیشتری بر پاها ایجاد کند بهتر است کیف ‌های دوشی با بند بلند یا کیف ‌های دستی بدون بند را امتحان کند.

?افرادی با فرم اندام ورزشی یا در واقع مثلث وارون بهتر است به هیچ وجه سراغ کیف ‌های زاویه ‌دار و هندسی نروند، بهترین انتخاب برای آنها کیف ‌های شل و ول با فرم منحنی و یا کوله ‌و کیف ‌های گرد هستند. برخی جزئیات مثل گلدوزی ‌هایی روی بندها دوست ‌داشتنی خواهد بود.

?شاید جالب باشد که بدانید خانم ‌های سایز بالا و متناسب به هیچ وجه نباید سراغ کیف ‌های کوچک و مینیاتوری بروند چرا که تصویری نامناسب از آنها می ‌سازد. کلاچ ‌ها یا کیف ‌های دستی بزرگ و یا وجود نقوش برجسته روی کیف از گزینه ‌های مناسب این افراد هستند.

1 نظر

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here