معروفترین برندهاى مد و فشن فرانسوى

?برند کوکو شانل

خانه مد و فشن شانل به عنوان یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان کالاهای لوکس به تولید انواع مختلف کیف و کفش، اکسسوری و عطر می‌پردازد. این برند نیکول کیدمن و مرلین منرو را جذب خود نموده است.

شاید شما هم خیلی موارد عجیب درباره برند شانل شنیده باشید اما باید بدانید که گابریل کوکو شانل از شناخته شده ترین و تاثیر گذار ترین افراد در دنیای مد و فشن بوده و هست و تاثیری که او وبرندش شانل روی پوشش های زنانه گذاشته است هم چنان مهم و ادامه دار است.
اما کارها و تاثیرات این برند و چهره مد دارای حواشی و حقایق کم تر گفته شده ای است.

 

 

 

 

برند هرمس
هرمس نام یک برند مد و فشن فرانسوی است که توسط بنیانگذار آن به نام Thierry Hermès با اصلیت آلمانی در ۱۸۳۷ پایه گذاری شد.

این برند بیش از ۱۵۰ سال است که در فهرست معتبرترین و لوکس ترین برند های دنیا قرار گرفته است. هرمس در سال ۲۰۱۳ از طرح های فرش تبریز در طراحی لباس هایش استفاده کرد.

این برند توسط تیری هرمس ساخته شد. وی از پدری فرانسوی و مادری آلمانی به دنیا اومد. خانواده وی در سال ۱۸۲۸ به فرانسه نقل مکان کرد و در سال ۱۸۳۷ وی وقتی تنها ۳۶ سال (فقط ۳۶ سال، کم کم داشت دیر می‌شد) برند خودش را پایه گذاری کرد و اولش وسایل مربوط به قفل اسب در کالسکه را تولید کرد که برای همین هم در طراحی لوگو برند مد و فشن از کالسکه استفاده شده.

 

لویی ویتون

برند لویی ویتون در سال ۱۸۵۴ تاسیس شده است. این برند فرانسوی به تولید کالاهای چرمی، جواهرات، عینک و … می‌پردازد.

این برند به مدت ۶ سال پیاپی به عنوان با ارزش ترین برند مد و فشن در دنیا شناخته شد. ۴۲ درصد از سهام لویی ویتون متعلق به کمپانی LVMH است.

 

لاگوست

برند لاگوست که یک کمپانی تولید کننده لباس، عطر و ادکلن و اکسسوری‌های اسپرت می‌پردازد.

در سال ۱۸۳۷ در تاسیس شد. این برند در میان ورزشکاران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here